Odborný projekt - úvodní školení k programu EndNote

Informace o úvodním školení k programu EndNote pro studenty odborných projektů pro akademický rok 2017/2018

Velice nás těší, že jste si vybrali odborný projekt na našem ústavu. Vedoucí projektů, se kterými jste se již seznámili při výběru projektů se budou snažit Vám maximálně pomoci při jejich tvorbě. Předpokládám, že jste správně vážili svoji volbu, a že výsledky Vašeho projektu budou dobrým základem při řešení diplomové práce v dalším roce. V nejbližší době, po dořešení technických problémů, budete zapsáni k příslušným tématům do SISu.
    Aby jste se ihned od začátku vyvarovali školáckých chyb při tvorbě jak projektů tak diplomové práce, připravili jsme pro Vás úvodní školení k programu EndNote, tedy programu pro vyhledávání, správu a citování informačních zdrojů.

• Školení proběhne dne 4.10.2017 od 8,00 hodin v učebně B12.
  • Účast je pro Vás povinná.
  • Všichni vedoucí prací budou použití tohoto programu při tvorbě projektů vyžadovat a pokud nebude použit budou se práce vracet k přepracování.

Seznam témat naleznete zde.

Poslední aktualizace: 27. září 2017, 15:35