Mimořádná stipendia pro naše studenty od společnosti AarhusKarlshamns Czech Republic s.r.o.

Mimořádná stipendia pro naše studenty

Dne 25.11. 2011 získali studenti Ústavu chemie a technologie sacharidů Irena Kulišanová a Roman Bleha v rámci Studentské vědecké soutěže na VŠCHT Praha od společnosti AarhusKarlshamns Czech Republic, spol. s.r.o. mimořádné stipendium v hodnotě 3000 Kč.

• Student Roman Bleha z 2. ročníku magisterského studia FPBT získal stipendium za svou práci: TŘÍDĚNÍ KVĚTOVÝCH A VČELÍCH PYLŮ POMOCÍ SPEKTROSKOPICKÝCH A CHEMOMETRICKÝCH METOD.
  • Studentka Irena Kulišanová z 3. ročníku bakalářského studia FPBT získala stipendium za svou práci: IDENTIFIKACE HYDROKOLOIDNÍCH LÁTEK V CUKROVINKÁŘSKÉM ŽELÉ.

Umístění studentů Ústavu chemie a technologie sacharidů v rámci Studentské vědecké soutěži:

• Bc. Jan Herna (2. ročník Mgr.) – 2. místo v přednáškové sekci Technologie zpracování potravin (Technologické aplikace a užití sušeného pekařského droždí)
  • Bc. Roman Bleha (2. ročník Mgr.)– 1. místo v plakátové sekci Technologie zpracování potravin (Třídění květových a včelích pylů pomocí spektroskopických a chemometrických metod)
  • Irena Kulišanová (3. ročník Bc) – 4.až 6. místo v plakátové sekci Technologie zpracování potravin (Identifikace hydrokoloidních látek v cukrovinkářském želé)

Všem gratulujeme!

Poslední aktualizace: 2. prosinec 2011, 10:44